Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти ( згідно з ліцензійними умовами)

Матеріально-технічна база ЗДО №37 “Веселі зайчата” СМР включає основну будівлю,  земельну ділянку,  спортивний та ігрові майданчики , комунікації, інвентар, обладнання.   Навчальні, побутові, спортивний та ігрові майданчики, інші приміщення і споруди ЗДО відповідають санітарним нормам і правилам, установленим Міністерством охорони здоров’я. 

На  сьогоднішній день стан харчоблоку та допоміжних приміщень відповідає санітарно-гігієнічним нормам та вимогам.  Харчоблок закладу включає: кухню (цех для варіння), в якій виділені окремі частини для первинної обробки м’яса, риби, для миття кухонного посуду, цех для первинної обробки овочів, комору для зберігання сипучих та інших продуктів, холодильне обладнання.

Харчоблок закладу забезпечений достатньою кількістю холодної і гарячої води. Кухня оснащена необхідним технологічним обладнанням,  забезпечена достатньою кількістю кухонного посуду різного розміру і призначення, інвентарем, засобами вимірювання, санітарним одягом (халати, фартухи, хустки, ковпаки тощо).

Все промарковане, використовується лише за призначенням та замінюється при забрудненні. Згідно вимог та методичних рекомендацій по їх застосуванню на харчоблоці використовуються, дозволені миючі та засоби. 

Комора харчоблоку обладнана згідно санітарних вимог. При зберіганні різних видів продуктів товарне сусідство,  температурний режим чітко дотримуються. Овочі та фрукти зберігаються в окремому приміщенні – овочесховищі. 

Матеріально-технічна база ЗДО №37 відповідає будівельним та санітарно-гігієнічним нормам і правилам.

Пральня закладу дошкільної освіти включає приміщення для прання, приміщення для прасування. Придбано  прасувальна машина.

До складу медичного  блоку  ЗДО №37  входить: медичний кабінет,  процедурна. Всі приміщення відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Медичний кабінет повністю забезпечений  необхідними лікарськими засобами та виробами медичного призначення для надання невідкладної  допомоги,  але потребує поповнення сучасним медичним обладнанням.

Заклад забезпечено природним та штучним освітленням,  централізованим  водопостачанням і каналізацією, витяжною  вентиляцією, власним топковим опаленням, пожежним обладнанням відповідно до санітарних правил і норм утримання ЗДО, але у закладі відсутня пожежна сигналізація.

Температурний режим в навчальному закладі  відповідає санітарним вимогам. Контроль  за температурою повітря у приміщеннях закладу здійснюється за допомогою кімнатних термометрів, розміщених в кожному  окремому приміщенні.